AK STE RODINA, OBČAN, ŽIVNOSTNÍK ALEBO FIRMA OBRÁTŤE SA NA NÁS. VŽDY PRE VÁS NÁJDEME RIEŠENIE

H HEMI je obchodná značka pôsobiaca na slovenskom trhu pod záštitou spoločnosti Hemisphere Slovakia s.r.o. Našou hlavnou činnosťou je poskytovať komplexné služby v oblasti financovania.

Sme obchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním financovania nových a ojazdených osobných a úžitkových vozidiel, sprostredkovaním financovania strojov, technológií a zariadení. Náš tím využíva dlhoročné skúsenosti so sprostredkovaním financovania, s finančnými a poistnými službami, zákazníckym servisom a predajom vozidiel.

Základnou filozofiou spoločnosti je vytvoriť si so zákazníkom partnerský obchodný vzťah založený na dôvere. Prvoradé je nastaviť administratívne a časové parametre financovania s ohľadom na všetky individuálne potreby a možnosti klienta.

Spolupracujeme s leasingovými spoločnosťami, poisťovňami, kontrolnými orgánmi a v neposlednom rade aj s dodávateľmi osobných a úžitkových automobilov.

Našou absolútnou prioritou je spokojnosť klienta.


Výhody spolupráce s našou spoločnosťou

Úspora času.

Bez zbytočných komplikácií dohodneme všetky náležitosti financovania vozidla telefonicky alebo mailom. Všetko vybavíte z pohodlia domova, alebo kancelárie.

Uľahčenie orientácie v množstve informácií na finančnom trhu

Vyhľadáme (vypracujeme) tú najvýhodnejšiu ponuku a vyberieme pre Vás najoptimálnejšie riešenie financovania


Pomoc pri rozhodovaní a výbere v širokej ponuke ojazdených vozidiel na trhu.

Preverujeme kvalitu vybraného vozidla, overujeme dôveryhodnosť predajcu a tým Vám pomáhame ochrániť sa proti nekalým obchodným praktikám

Rýchle a seriózne jednanie

Prostredníctvom našich obchodných zástupcov môžete získať ponuku financovania do 1 hodiny od zadania požiadavky.


Pôsobnosť na celom území SR

Na podpis zmluvy prídeme priamo za Vami.