E4.0-5.5XN

Kategórie:

Máte záujem o tento produkt? Vypíšte formulár a budeme Vás kontaktovať

4 KOLESOVÝ ELEKTRICKÝ VYSOKOZDVIŽNÝ VOZÍK

PRE TIE NAJNÁROČNEJŠIE VNÚTORNÉ OPERÁCIE. TENTO ELEKTRICKÝ VOZÍK MÁ EXCELENTNÚ STABILITU A MANÉVROVATEĽNOSŤ

Jedná sa o všestranný vysokozdvižný vozík určený na použitie v interiéri. Ideálny pre širokú škálu aplikácií, ako je všeobecné skladovanie, distribúcia potravín a nápojov, distribúcia dreva a stavebného materiálu. Séria E4.0-5.5XN má vylepšenú spoľahlivosť, nižšie prevádzkové náklady, vynikajúcu ergonómiu a vyššiu produktivitu.

Tento elektrický vysokozdvižný vozík Hyster E4.0-5.5XN, ktorý je navrhnutý tak, aby fungoval v najnáročnejších vnútorných aplikáciách, s pevnými pneumatikami a vysokou zdvihovou kapacitou, môže spĺňať rôzne požiadavky špecifické pre danú prevádzku.

Elektrický vysokozdvižný vozík Hyster E4.0-5.5XN:

  • Vynikajúca odolnosť a stabilita sú zaručené vďaka kompaktnej a tvrdej konštrukcii podvozku, spoľahlivým komponentom a HSM ™ (Hyster Stability Mechanism), ktoré je osadený na riadiacej náprave. Vozíky majú tiež robustný dizajn stožiarov, ktorý poskytuje spoľahlivé, vysoko výkonné zdvíhacie schopnosti a batériu s výkonom 80 V s predĺženou životnosťou.
  • Vozík ma osadené pevné pneumatiky, ktoré sú ideálne na to, aby sa predišlo prepichnutiu pri ťažkých vnútorných prevádzkach.
  • Kompletný rad robustných stožiarov Vista s dvojstupňovým obmedzeným voľným zdvihom a dvojstupňovým alebo trojstupňovým úplným voľným zdvihom s hydraulickým odpružením stožiarov zaručuje vysoký výkon pri zdvíhaní.
  • Vysoká rýchlosť, rýchle zmeny smeru jazdy, hladké zrýchlenie a vynikajúci krútiaci moment sú dodávané vďaka trakčným motorom AC, aby sa zabezpečila účinná manipulácia s nákladom.
  • Kompaktné rozmery ho robia vysoko manévrovateľným. Dokonca aj v širších uličkách, kde je priestor obmedzený, čo pomáha pracovať efektívnejšie pri náročných skladových operáciách.
  • Elektrický vysokozdvižný vozík Hyster E4.0-5.5XN je vybavený odolnými a spoľahlivými komponentmi. Tie pomáhajú dosahovať nízke náklady na prevádzku, ako je napríklad striedavý motor, čo ďalej zvyšuje spoľahlivosť vozíka a znižuje možnosť prestojov.
  • Ergonomicky navrhnutý priestor pre obsluhu so zvýšeným použiteľným podlahovým priestorom a zakrivenými prednými nohami OHG poskytuje pohodlné a vysoko produktívne prostredie pre obsluhu.

Modely

Názov modelu Nosnosť Tažisko vyloženia Kapacita batérie Výška zdvihu
E4.0XN 4000 500 80V / 675Ah 5550
E5.0XNS 5000 500 80V / 675Ah 5740
E5.0XN 5000 500 80V / 750Ah 5740
E5.5XN 5500 600 80V / 750Ah 5750