H18-20XM(S)-9

Kategórie:

Máte záujem o tento produkt? Vypíšte formulár a budeme Vás kontaktovať

ŤAŽKOTONÁŽNY VYSOKOZDVIŽNÝ VOZÍK

PRIPRAVENÝ NA ŤAŽKÉ PRACOVNÉ PODMIENKY

Najkompaktnejšie stroje, ktoré sú na trhu k dispozícii v tomto objemovom rozsahu. Tieto vysokozdvižné vozíky od spoločnosti Hyster preukázali svoju spoľahlivosť a silu v náročných podmienkach po celom svete.

Spoľahnite sa na výkon tohto stroja v najnáročnejších prevádzkach od ťažkých manipulácií s oceľovými a zvitkovými valcami až po prácu v prístavoch a prekladiskách.

Hyster 18-20T ťažkotonážny vysokozdvižný vozík:

  • Extrémne stabilný terénny vysokozdvižný vozík pri manipulácii s najťažšou záťažou vďaka širokej, silnej hnacej náprave
  • Pri vysokých rýchlostiach jazdy a zdvihu je vysokovýkonná pohonná jednotka vybavená systémami ochrany motora a prevodovky, ktoré zaisťujú maximálnu spoľahlivosť a nízke celkové náklady.
  • Pre rôzne aplikácie je k dispozícii široká škála rôznych vidlicových a čelných prídavných zariadení (vrátane stojanov)
  • Olejové ponorné (mokré) kotúčové brzdy pomáhajú podporovať nižšie prevádzkové náklady
  • Vozíky produkujú nižšie emisie a ponúkajú až o 20% väčšiu úsporu paliva v porovnaní s predchádzajúcou generáciou produktu, čo výrazne znižuje náklady vysokozdvižného vozíka.
  • Okrem technológií motorov Cummins, priniesla spoločnosť Hyster aj nový vývoj optimalizácie výkonu, ako napríklad chladenie na požiadanie, hydraulické snímanie zaťaženia (pohon na požiadanie), riadenie otáčok a alternatívne otáčky motora, ktoré pomáhajú ďalej znižovať celkovú spotrebu paliva vo väčšine aplikácií.
  • ECO-eLo Fuel Efficiency Mode znižuje maximálne otáčky motora a ešte viac optimalizuje úsporu paliva.
  • Kabína Hyster “Vista” ponúka výnimočnú škálu štandardných ergonomických funkcií a vynikajúcu všestrannú viditeľnosť, ktorá zaisťuje jednoduchú prevádzku.
  • Ultra kompaktné modely s krátkym rázvorom sú určené pre aplikácie, kde je obmedzený prevádzkový priestor. Kompaktné modely “S” (krátke) majú rozchod len 3,50 m

Modely

H18XMS-9 ZF WG211 5-speed Hydrodynamic Transmission 18000 Cummins QSB 6.7L Diesel 7000
H18XM-9 ZF WG211 5-speed Hydrodynamic Transmission 18000 Cummins QSB 6.7L Diesel 7000
H20XMS-9 ZF WG211 5-speed Hydrodynamic Transmission 20000 Cummins QSB 6.7L Diesel 7000
H20XM-9 ZF WG211 5-speed Hydrodynamic Transmission 20000 Cummins QSB 6.7L Diesel 7000