S1.0E

Kategórie:

Máte záujem o tento produkt? Vypíšte formulár a budeme Vás kontaktovať

VYSOKOZDVIŽNÝ VOZÍK PRE PEŠIU OBSLUHU

KOMPAKTNÝ VOZÍK S1.0E S NÍZKYMI NÁKLADMI

Robustné a zároveň agilné kompaktné ručné vysokozdvižné vozíky Hyster S1.0E sú určené pre intenzívne použitie v náročných prevádzkach, kde je priestor často obmedzený.

Spoľahlivé a energeticky efektívne vysokozdvižné vozíky na ukladanie tovaru pomáhajú skladovať tovary v stredných až vysokých regáloch s nízkymi nákladmi na prevádzku.

Vysokozdvižný vozík pre pešiu obsluhu Hyster S1.0E:

  • Robustný ručný vysokozdvižný vozík Hyster je vybavený masívnou konštrukciou podvozku a stožiaru, čo prináša dlhodobú životnosť. Zváraná konštrukcia vidlíc ich robí vysoko odolnou voči torzii.
  • Technológia striedavého prúdu na vozíku poskytuje silnú akceleráciu a brzdný moment na dosiahnutie plynulejšieho a rýchleho nakladania.
  • Nižšie prevádzkové náklady na ručný vozík sa dosahujú optimálnou energetickou účinnosťou, ktorú dodáva vysokofrekvenčný regulátor Combi. Ten riadi trakciu a zdvih, aby umožnil progresívne riadenie rýchlosti.
  • Doba prevádzky je maximalizovaná vďaka vstavanému diagnostickému systému, ktorý umožňuje komunikáciu s preventívnou údržbou a poskytuje včasné varovanie pred požiadavkami na údržbu. Informuje tak prevádzkovateľa o stave vozíka v reálnom čase
  • Výkon je prenášaný pomocou špirálových prevodoviek, ktoré sú umiestnené v olejovom kúpeli, aby sa znížilo opotrebenie komponentov.

Modely

Názov modelu Hmotnosť Nosnosť Kapacita batérie Výška zdvihu
S1.0E 767 1000 24V / 150Ah 3460